ISSN: 2147-8724
 



Ankara Araştırmaları Dergisinde yayınlanan tüm makaleler “Creative Commons Alıntı 4.0 Uluslararası Lisansı” ile lisanslanmıştır. 

 
Bilim Danışma Kurulu | Ankara Araştırmaları Dergisi

Bilim Danışma Kurulu

Prof. Dr. Ahmet İçduygu,
Koç Üniversitesi
aicduygu@ku.edu.tr

Prof. Dr. Alan Lessoff,
Illionis University
ahlesso@ilstu.edu

Prof. Dr. Aliye Öztan,
Ankara Üniversitesi
aliyeoztan@hotmail.com

Prof. Dr. Berna Alpagut,
Ankara Üniversitesi
berna.alpagut@gmail.com

Prof. Dr. Berna Arda,
Ankara Üniversitesi
berna.arda@medicine.ankara.edu.tr

Prof. Dr. Bülent Arı,
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
bulent.ari@izu.edu.tr

Prof. Dr. Bülent Yılmaz,
Hacettepe Üniversitesi
byilmaz@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Dilek Hülya Kayaoğlu,
İstanbul Üniversitesi

Prof. Dr. Erol Demir,
Ankara Üniversitesi
edemir@humanity.ankara.edu.tr

Prof. Dr. Filiz Yenişehirlioğlu,
Koç Üniversitesi
fyeni@baskent.edu.tr

Prof. Dr. İlhan Tekeli,
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
tekeli@metu.edu.tr

Prof. Dr. John J. Grabowski,
Case Western Reserve University
jjg4@case.edu

Prof. Dr. Kutalmış Görkay,
Ankara Üniversitesi

Prof. Dr. Mehmet Somuncu,
Ankara Üniversitesi
mehmet.somuncu@ankara.edu.tr

Prof. Dr. Mehmet Tunçer,
Ankara Üniversitesi
mehmettuncer56@gmail.com

Prof. Dr. Metin Şenbil,
Gazi Üniversitesi
senbil@gazi.edu.tr

Prof. Dr. Musa Kadıoğlu,
Ankara Üniversitesi

Prof. Dr. Oya Atalay Franck,
Zurih University
atal@zhaw.ch

Prof. Dr. Öcal Oğuz,
Gazi Üniversitesi
ocaloguz@gazi.edu.tr

Prof. Dr. Özer Ergenç,
Bilkent Üniversitesi
oergenc@bilkent.edu.tr

Prof. Dr. Ruşen Keleş,
Ankara Üniversitesi
keles@politics.ankara.edu.tr

Prof. Dr. Scott Redford,
Koç Üniversitesi
sredford@ku.edu.tr
Prof. Dr. Seçil Karal Akgün,
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
secilkaralakgun@gmail.com

Prof. Stephen Mitchell,
British Institute at Ankara

Prof. Dr. Y. Sümer Atasoy,
Karabük Üniversitesi

Prof. Dr. Temuçin Faik Ertan,
Ankara Üniversitesi
tfertan@ankara.edu.tr

Prof. Dr. Zafer Toprak,
Boğaziçi Üniversitesi
toprakz@boun.edu.tr

Doç. Dr. Bülent Batuman,
Bilkent Üniversitesi
batuman@bilkent.edu.tr

Doç. Dr. Elvan Altan Ergut,
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Doç. Dr. Hülya Taş,
Ankara Üniversitesi
htas@humanity.ankara.edu.tr

Doç. Dr. Leyla Alpagut
Abant İzzet  Baysal Üniversitesi
leylalpagut@yahoo.com

Doç. Dr. Nuray Bayraktar,
Başkent Üniversitesi
nry.bayraktar@gmail.com

Doç. Dr. Savaş Zafer Şahin,
Atılım Üniversitesi
szsahin@atilim.edu.tr

Doç. Dr. Ömer Adıgüzel,
Ankara Üniversitesi
oadiguzel@ankara.edu.tr

Doç. Dr. Zeynep Yasa Yaman,
Hacettepe Üniversitesi
zeynepyy@gmail.com

Doç. Dr. Kyle T. Evered,
Michigan State University
ktevered@msu.edu

Yrd. Doç. Dr. Ayşe Duygu Kaçar,
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
duygukacar@hotmail.com

Yrd. Doç. Dr. Umut Şumnu,
Başkent Üniversitesi
usumnu@gmail.com

Dr. Davide Deriu,
University of Westminster
d.deriu@westminster.ac.uk

Dr. Sema Demir,
Gazi Üniversitesi
semadmr@gmail.com

Andreas Treske,
İzmir Ekonomi Üniversitesi
treske@gmail.com

Ömer Kıral,
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
omerkiral@hotmail.com


Yayın Danışmanı

Aytaç Yıldızeli

 
Copyright © 2015 Ankara Araştırmaları Dergisi. Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Beyanı
Lookus & Online Makale